Anasayfa
Hakkımızda
Kurumsal
İletişim
ZIM Sayfamız
 
 
Hakkımızda


Belstar Denizcilik, ZIM'in Türkiye'deki küresel denizcilik çıkarlarını temsil ederek, müşterilerine kapsamlı ithalat ve ihracat hizmetleri sunmaktadır. Türkiye'deki ana limanların hepsine uğrayan gemileriyle ZIM'in dünya çapındaki tam entegrasyonlu denizcilik hizmetlerini güçlendirerek, Türkiye'deki denizcilikle ilgili tüm faaliyet alanlarında hizmet vermektedir.
Belstar'ın üstün itibarı 1949 yılına dayanmaktadır, ve bu nedenle 30 yıldır ZIM'in Türk temsilcisi olmaktan ve bugün dünya çapında ZIM Türkiye olarak anılmaktan gurur duymaktayız.

ZIM Türkiye Bölge Ofisi, İzmir'in batı limanında yer almaktadır ve ayrıca aşağıdaki stratejik konumlarda da şubeleri bulunmaktadır:

• İzmir – İzmir limani ile Ege bölgesine,
• İstanbul – Ambarlı, İzmit ve Gemlik limanlari ile  Marmara ve Karadeniz bölgelerine,
• Bursa'daki irtibat bürosuyla Gemlik çıkışlarına,
• Mersin – Mersin limani ile Güneydogu ve Doğu Anadolu bölgelerine
• Antalya – Antalya limani ile Güney Akdeniz bölgesinehizmet sunmaktadır.


Uygun yerlerde açılan her bir şubemiz, yönetim, pazarlama, satış, işletim, lojistik ve finans dahil olmak üzere her alanda müşteri ihtiyaçlarını derhal yanıtlayan profesyonellerden oluşan özerk ekiplerle faaliyet göstermektedir. Bölge Ofisimiz ile yerel şubelerimiz arasındaki sürekli bilgi akışı, Türkiye çapındaki tüm müşterilerimize her şubemizde daima yüksek hizmet standartlarının sunulmasını sağlamaktadır.

ZIM Türkiye'nin yerel Pazar hakkında önemli bilgiye sahip olan yetenekli ve tecrübeli personeli, ZIM'in en kaliteli küresel ağından destek almaktadır ve ZIM'in tamamıyla bilgisayarlı, entegre sistemleri, tüm müşteri sorularına hızlı ve net cevaplar verebilmemizi sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz ve uğrak liman takvimimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen ZIM Türkiye web sitesini ziyaret edin.

Belstar, Türkiye'yi ZIM'in Küresel Denizcilik Pazarına Bağlıyor.
Hizmetlerimiz ve ugrak liman takvimimiz hakkinda daha fazla bilgi almak için lütfen ZIM Türkiye web sitesini ziyaret ediniz.

e-Mail :  info@belstar.com.tr


ZIM Official Website

ZIM Website


© copyright 2013 Belstar Shipping
Designed By: Opsion